Kryptogrzejnik

Kominek tworzy niepowtarzalną atmosferę. Miękkie światło, przytulny nastrój skłaniający do relaksu. Nic więc dziwnego, że są marzeniem większości z nas. Dziś to marzenie można spełnić w ciągu kilku chwil dzięki krypogrzejnikowi IMPROM.

Nasz kominek używa kart graficznych jako źródło ogrzewania pomieszczeń. Umożliwia wydobywanie różnych kryptowalut, dzięki temu zarabiamy i całe opłaty za prąd nam się zwracają.

Kryptogrzejnik zużywa 0,5 KWh prądu elektrycznego, który jest zamieniany na 12 KWh ciepła dziennie, w przybliżeniu jest to jeden grzejnik pokojowy. Można nim ogrzać powierzchnie od 9 do 18 m2.

Nowoczesny i wygodny, w ciągu kilku minut odmieni każdą przestrzeń, dodając jej prestiżu i elegancji. Wszystko to bez zbędnych problemów i przygotowań, wystarczy podłączyć do prądu i … gotowe. Optymalne, niewielkie rozmiary umożliwiają instalację w każdym pomieszczeniu, niemalże w dowolnym miejscu. Różnorodność stylów i opcji kolorystycznych zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych i wymagających osób. Kominki dobrze komponują się zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych, doskonale nadaje się zarówno do domów prywatnych, jak i restauracji, kawiarni czy hoteli. Pomoga wyczarować wspaniałą atmosferę, a dzięki bezpieczeństwu użytkowania można zapomnieć o groźbie pożaru i spalonych podłogach.